Warning: Use of undefined constant aaa - assumed 'aaa' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dinehiran/public_html/wp-content/themes/foden/templates/headers/header-2.php on line 11
مجتمع صنایع دینه ایران

لولا های بدن را روغن کاری کنید

با گذشت زمان و سپری‌شدن عمر، در اثر تصادفات یا آسیب های قبلی یا به‌دلیل اختلالات مادرزادی، بیماری‌های سیستمیک مثل آرتریت روماتوئید( روماتیسم) و یا چاقی سطح مفاصل یا همان غضروف دچار ساییدگی و از بین‌رفتگی می‌شود. در این حالت، با کم‌شدن لغزندگی، حرکت یا چرخش استخوان‌ها روی مفاصل با درد همراه شده و این درد با شروع حرکت آغاز می‌شود و با استراحت بهبود می‌یابد. 

مفصل‌ها مانند لولا عمل می‌کنند و استخوان‌ها را روی مفصل‌ها می‌چرخانند. بدین ترتیب حرکت در یک عضو میسر ‌می‌شود. سطح مفصل‌ که با استخوان در ارتباط است با لایه‌ لغزنده‌ای از جنس غضروف پوشیده شده و لغزندگی سطح غضروف چرخش استخوان روی مفصل را ممکن می کند.

استئوآرتریت یا آرتروز در حقیقت  به از بین رفتن سطح طبیعی غضروف مفصلی گفته می شود.

طبق آمار سازمان جهانی بهداشت، تقریباً 355میلیون نفر امروزه در سراسر جهان به بیماری‌های مفصلی مبتلا هستند که از این تعداد 190میلیون نفر دچار استئوآرتریت و بیش از 5/16میلیون نفر نیز دچار آرتریت روماتوئید هستند. این آمار در همه نقاط دنیا و به‌خصوص در کشورهای در حال توسعه، بسرعت در حال گسترش است.

برای تسکین درد های آرتروزی، زانو درد داروهای مسکن شیمیایی فراوانی  دارد. بااین وجود امروزه بیماران در سراسر دنیا بیشتر راغب هستند که به جای مصرف داروهای شیمیایی از داروهای با منشا گیاهی با تکیه بر اثر ضد التهابی آنها بهره بگیرند که هم عوارض ناخوشایند کمتری  نسبت به داروهای شیمیایی و سنتتیک متوجه آنها شود و هم اینکه از بهبودی پایاتری بهره مند گردند.

پژوهشگران مجتمع صنایع دینه ایران با روشهای بسیار پیشرفته در استخراج عصاره هایی با کیفیت، حاوی ماده موثره بالا و در محدوده درمانی موفق به تولید دارویی شده اند با عنوان ” قرص گیاهی آرترودین” که درآن خاصیت درمانی داروهای گیاهی موثر در درمان دردهای آرتروزی متجلی شده و به تقویت تاثیرگزاری این دارو در بهبود قابل ملاحظه ی اختلالات حرکتی ناشی از درگیری مفاصل کمک می کند.

در این دارو قرص گیاهی آرترودین بطور خاص از 225 میلی گرم عصاره رزینی تغلیظ شده کندر (Boswellia serrate) و مقدار قابل ملاحظه ای عصاره دانه کرفس، عصاره ریزوم زردچوبه و زنجبیل استفاده شده است.

کندر موجود در این فراورده قرص گیاهی آرترودین به دلیل دارا بودن بوزولیک اسید دارای خواص ضد التهابی است و از طریق مهار آنزیم سیکلواکسیژناز به حفظ سلامت مفاصل و به حفظ تمامیت غضروف کمک می کند. کندر همچنین در کاهش درد و التهاب  مفاصل و اختلالات حرکتی ناشی از آرتروز موثر است.

دانه کرفس از مفاصل محافظت می کند و در حذف ضایعات اسیدی تجمع یافته در بافتهای پیوندی و یا مایعات ذخیره شده در اطراف مفاصل به کلیه کمک می کند..

زردچوبه که یک ضد التهاب بسیار موثر است تاثیر مخرب رادیکال های آزاد را خنثی می کند. زنجبیل نیز به عنوان یک عامل ضد التهاب بسیار قوی از مفاصل در مقابل تخریب و سایش محافظت می کند.

مجتمع صنایع دینه ایران با تولید این دارو قرص گیاهی آرترودین به بیماران مبتلا به درهای مفصلی کمک می کند تا بتوانند با اتکا به گیاهان اثر بخش و با منشاء طبیعی بادرد و التهاب مفاصل ناشی از آرتروز مقابله نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.