شرکت داروسازی دینه ایران

گرانول گیاهی لاکتودین محصولی شیرافزادرمیان خانمهای شیرده میباشد

که از مهمترین اجزا تشکیل دهنده آن میتوان : عصاره گالگا یا علف شیرعصاره مالت فسفات کلسیم و برخی اسانسها را نام برد که دراین میان عصاره مالت درصد بیشتری را بخود اختصاص میدهد.

علف شیر یا گالگا:

کاربردهای بالینی زیادی دارد و از قدیم به علف شیر معروف بوده است . گالگا از جمله گیاهان دارویی است که در طب سنتی اروپا برای درمان دیابت مورد استفاده قرار میگرفته است که اثرات کاهش قند آن به اثبات رسیده است.

گیاه گالگا در تحریک غدد شیردهی برای ترشح شیر موثراست.

همچنین گالگا دارای خواصی همچون: مدر(ادرار آور)- ضد کرم- موثردردرمان بیماریهایی چون حصبه – تحریک کننده سیستم عصبی – محافظت از کبد و ضدتب میباشد.

عصاره مالت:   

عصاره مالت که بیشترین جزگرانول گیاهی لاکتودین است یکی از ترکیبات غذایی است که طی فرآیندی بنام مالتینگ (فرآیند جوانه زنی جو)از این غله بدست می آید و سرشار از ویتامینهای گروه ب و جایگزین مناسب برای بسیاری از مکملها ی دارویی

است. مالت جو بدلیل داشتن طعمی مطلوب میتواند سبب تغییر شیر دردوران شیردهی میشود و تمایل شیرخوار را به شیرمادر افزایش دهد و بدین ترتیب سبب افزایش دفعات شیردهی و بدنبال آن افزایش میزان شیردهی در روز است .

این محصول سرشار از ویتامین و املاح مورد نیاز بدن مانند منیزیم سلنیم آهن کلسیم و … است و همچنین کاملا طبیعی و ارگانیک است و حاوی هیچ ماده شیمیایی افزودنی نیست و دررده ترکیبات غذایی با نمایه گلایسمی پایین (افزایش کمتر قند خون بعداز صرف یک ترکیب غذایی ) طبقه بندی میشود.

جو باعث تعادل هورمونهای طبیعی بدن و تولید استروژن میشود که رشد سالم سینه را بهمراه دارد. همچنین سرشار از منابع معدنی فسفر آهن و مس است .مالت از جوانه جو بدست  می آید.

عصاره مالت بکاررفته دارای خواص دیگری همچون : کاهش کلسترول کنترل دیابت جلوگیری از اختلالات روده و یبوست کاهش وزن مبارزه با سرطان جلوگیری از بیماریهای قلبی و جلوگیری از سنگ صفرا.

گرانول گیاهی لاکتودین نباید توسط افراد زیر مصرف گردد:

  • خانمهای باردار : عصاره مالت احتمال سقط جنین را افزایش میدهد.
  • بیماران دیابتی: گرانول لاکتودین دارای مقداری ساکارز بوده و لذا مبتلایان به دیابت بایستی قبل از مصرف آن حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

بسته بندی گرانول گیاهی لاکتودین شامل 20 ساشه ده گرمی گرانول میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.