هشتمین همایش طلای سبز

 در اخبار دینه ایران

هشتمین همایش طلای سبز در تاریخ 19 تیر 98 به مدت 3 روز در هتل المپیک برگزار شد.
برپایی گردهمایی‌ها و همایش‌های تخصصی عرصه مناسبی برای شناخت چالش‌ها، انتقال دانش و تجربه و هم‌افزایی دستاوردهای نوین به‌شمار می‌رود و همایش طلای سبز با تأکید بر افزایش فرصت‌های صادراتی داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی، یکی از نمونه‌های موفق در حوزه پژوهش و آموزش محسوب می‌شود.

محورهای همایش

تبیین جایگاه داروهای گیاهی و فرآورده های طبیعی در نظام سلامت کشورو ارزیابی اقتصادی و اجتماعی داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی در ایران و جهان، نقش فرآورده‌های طبیعی درکنترل ودرمان بیماری‌ها بود.

که با تمرکز بر بیماری‌های گوارشی سیاست‌ها و ضوابط تولید داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی انتقال و بومی‌سازی فناوری‌های نوین درصنعت داروهای گیاهی وفرآورده طبیعی نقش ذائقه، فرهنگ و آموزش در پذیرش فرآورده‌های طبیعی و پروبیوتیک‌ها نقش‌ آینده‌پژوهی در ارتقای کمی و کیفی فرآورده‌های طبیعی می باشد.

ساختاربخشی قابل نظارت در بسته‌بندی گیاهان دارویی و دمنوش‌هانیز یکی دیگر از صحبت ها در این همایش بود.
شرکت دینه ایران در این همایش به عنوان میزبان از پزشکان، داروسازان، کارشناسان تغذیه و دوستاران فضای گیاهان دارویی استقبال بعمل آورد.
که در این بین میزبان تورهای مختلف دانشجویان داروسازی نیز بود.
در این همایش دو محصول جدید قرص گیاهی آرترودین و قرص گیاهی لیوردین کمپلکس را به کلیه میهمانان خود معرفی کرد.
در روز اختتامیه از طرف مسئولین غذا و دارو لوح تشکر و قدر دانی را داروسازی دینه با افتخار دریافت کرد.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

تماس با ما

شما میتوانید برای ما پیام بگذارید ما در اولین فرصت به ان پاسخ خواهیم داد

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt
0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

قرص گیاهی لیوردین کمپلکس ، کبد چرب ، درمان کبد چرب ، گیاه خار مریم ، کبد چرب الکلی ، سیروزآرتریت روماتوئید ، قرص گیاهی آرترودین ، درمان آرتریت ، التهاب مزمن مفاصل ، حفظ سلامت بافت مفاصل