Warning: Use of undefined constant aaa - assumed 'aaa' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dinehiran/public_html/wp-content/themes/foden/templates/headers/header-2.php on line 11
مجتمع صنایع دینه ایران

هشتمین همایش طلای سبز در تاریخ 19 تیر 98 به مدت 3 روز در هتل المپیک برگزار شد.
برپایی گردهمایی‌ها و همایش‌های تخصصی عرصه مناسبی برای شناخت چالش‌ها، انتقال دانش و تجربه و هم‌افزایی دستاوردهای نوین به‌شمار می‌رود و همایش طلای سبز با تأکید بر افزایش فرصت‌های صادراتی داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی، یکی از نمونه‌های موفق در حوزه پژوهش و آموزش محسوب می‌شود.

محورهای همایش

تبیین جایگاه داروهای گیاهی و فرآورده های طبیعی در نظام سلامت کشورو ارزیابی اقتصادی و اجتماعی داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی در ایران و جهان، نقش فرآورده‌های طبیعی درکنترل ودرمان بیماری‌ها بود.

که با تمرکز بر بیماری‌های گوارشی سیاست‌ها و ضوابط تولید داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی انتقال و بومی‌سازی فناوری‌های نوین درصنعت داروهای گیاهی وفرآورده طبیعی نقش ذائقه، فرهنگ و آموزش در پذیرش فرآورده‌های طبیعی و پروبیوتیک‌ها نقش‌ آینده‌پژوهی در ارتقای کمی و کیفی فرآورده‌های طبیعی می باشد.

ساختاربخشی قابل نظارت در بسته‌بندی گیاهان دارویی و دمنوش‌هانیز یکی دیگر از صحبت ها در این همایش بود.
شرکت دینه ایران در این همایش به عنوان میزبان از پزشکان، داروسازان، کارشناسان تغذیه و دوستاران فضای گیاهان دارویی استقبال بعمل آورد.
که در این بین میزبان تورهای مختلف دانشجویان داروسازی نیز بود.
در این همایش دو محصول جدید قرص گیاهی آرترودین و قرص گیاهی لیوردین کمپلکس را به کلیه میهمانان خود معرفی کرد.
در روز اختتامیه از طرف مسئولین غذا و دارو لوح تشکر و قدر دانی را داروسازی دینه با افتخار دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.