شرکت داروسازی دینه ایران

دستاوردها و چشم اندازهای مجتمع صنایع دینه ایران

[vc_row fullwidth=”true”][vc_column][mk_revslider id=”abuot-me”][mk_padding_divider size=”120″][/vc_column][/vc_row][vc_row fullwidth=”true” fullwidth_content=”false”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][mk_fancy_title color=”#000000″ size=”37″ force_font_size=”true” size_phone=”30″ font_weight=”300″ txt_transform=”capitalize” font_family=”none”]دستاوردها و چشم اندازهای مجتمع صنایع دینه ایران[/mk_fancy_title][mk_fancy_title tag_name=”span” color=”#000000″ size=”16″ line_height=”180″ font_weight=”300″ txt_transform=”none” font_family=”none”]

دستاوردها و چشم اندازهای مجتمع صنایع دینه ایران

مجتمع صنایع دینه ایران، با 39 سال سابقه تولید و دارا بودن کارخانه مجهز، تولید داروهای گیاهی ، مکمل های غذایی ، داروهای دامی و شیمیایی را در زمینی به مساحت بیست هزار متر مربع و مجموعه زمین های کشت گیاهان دارویی، در وسعت 25 هکتار، بعنوان اولین تولیدکننده گیاهان دارویی و داروهای گیاهی در ایران به روش علمی می باشد. این شرکت با بهره گیری از حضور متخصصین و اساتید دانشگاه، گام هایی اساسی در تفکیک داروهای گیاهی از شبه دارو بر داشته و واحد هایی جهت تولید محصولات بصورت قرص ، ساشه ، شربت ، کرم ، پماد و … مطابق آخرین استاندارد های روز دنیا فراهم نموده است و در تولید داروهای خود همواره اصل اثر بخشی و کیفیت را سرلوحه کاری خود قرار داده است.

[/mk_fancy_title][mk_fancy_title tag_name=”span” color=”#000000″ size=”16″ line_height=”180″ font_weight=”300″ txt_transform=”none” font_family=”none”]

از مهمترین افتخارات داروسازی دینه ایران پایبندی به اطلاع رسانی صحیح بر پایه رفرانس های معتبر بین المللی میباشد.

این نظام فکری نه تنها در طراحی جعبه داروها، بروشورها، آگهی رپورتاژها و سایر متون تبلیغاتی رعایت می گردد بلکه در بخش پاسخگویی به سوالات بیماران و پزشکان نیز نهایت دقت می شود تا صرفاً روش و موارد مصرف تأیید شده در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار گیرد. دینه ایران مفتخر است که با قرار دادن اصل کیفیت برتر در خط مشی خود، اعتماد جامعه را جلب نماید . در حال حاضر حدود 64 فرآورده توسط دینه ایران تولید و در سراسر کشور توزیع می شود. پماد گیاهی کالاندولا، قرص و شربت گیاهی سی لاکس، پودر گیاهی جنرال تونیک، محلول گرایپ واتر، قرص های گیاهی ونوویتال، گرین تیدین، سینارکول، لیوردین کمپلکس، آرترودین و شربت های گیاهی آوی پکت و پدی کاف چند نمونه از فرآورده هایی هستند که با استقبال فراوانی از طرف مصرف کنندگان به خاطر اثرات مفید آن مواجه شده اند.

پماد گیاهی کالاندولای دینه ایران دارای پروانه دارویی بوده و اثر ضد التهاب پوستی آن با پمادهای کورتون دار قابل مقایسه است، در حالیکه فاقد اثرات جانبی آنها می باشد. پماد گیاهی کالاندولا در طول 25 سال سابقه تولید، همیشه از بالاترین کیفیت عصاره گل های کالاندولا برخوردار بوده است که به طور ویژه در بخش عصاره گیری این مجتمع تولید می گردد و از مواد کمکی طبیعی استفاده میشود. دینه ایران با توجه به نگرش طبیعت گرایی خود، نه تنها در زمینه کشت گیاهان دارویی و مزارع اختصاصی خود فعالیت دارد، بلکه با همت نیروهای مجرب و متخصص خود، اقدام به تهیه عصاره ها و اسانس های طبیعی در واحدهای عصاره گیری و اسانس گیری کرده و در اقدامات تولیدی خود همواره آن چنان در حفظ سلامت محیط زیست کوشا بوده است که از سوی سازمان محیط زیست به عنوان “صنعت سبز” مورد تقدیر قرار گرفته است.

قرص گیاهی لیوردین کمپلکس در سال 97 به عنوان یکی از40 محصول برتر داروهای گیاهی معرفی شده است .

این شرکت همچنین به عنوان پیشتاز در عرصه افزایش آگاهی جامعه و بهره گیری از علم و تکنولوژی در حد امکان ، دانشجویانی را که در زمینه گیاهان دارویی و داروهای گیاهی فعالیت تحقیقاتی می نمایند، راهنمایی و یاری می رساند و دستا ورد این یاری رسانی، مقالات و پایان نامه هایی است که از نتیجه این همکاری ها حاصل می شود تا عموم مردم و جامعه پزشکی از آن بهره مند گردند.
پویایی، لازمه صنعت زنده است و دینه ایران همواره با توسعه تجهیزات، این صنعت مبتنی بر علم و تجربه را به روز نگه می دارد و با افزایش فضاهای تولیدی بر اساس اصول cGMP ، تولید را بهبود می بخشد.
پخش سراسری دینه دارو درمان در سال 1396، افتتاح و بطورتخصصی در کنار سایر شرکت های پخش سراسری محصولات این شرکت را توزیع می نماید.

[/mk_fancy_title][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]